PROGRAM
ENDÜSTRİ 4.0 – PLM ETKİNLİK PROGRAMI
09 Eylül 2024 (Çevrimiçi Platform)
Gün |
SAAT |
Ders Adı |
Eğitmen |
9 EYLÜL 2024 Pazartesi (Çevrimiçi Platform) |
09:00-09:45 |
Ders 1: Etkinliğin Tanıtımı |
Coşkun HARMANŞAH |
10:00-10:45 |
Ders 2: Endüstri 4.0 ile Birlikte Yeni İstihdam Alanları |
Rüstem Barış YEŞİLAY |
|
11:00-11:45 |
Ders 3: Endüstri 4.0 ve Yeni Üretim Teknikleri |
Onur ERTUĞRUL |
|
12:00-12:45 |
ÖĞLE ARASI |
||
13:00-13:45 |
Ders 4: PLM Yazılımları ve Bileşenleri |
Coşkun HARMANŞAH |
|
14:00-14:45 |
Ders 5: PC’den Cep Telefonuna Kodlamanın Yolculuğu |
Volkan SÖZERİ |
|
15:00-15:45 |
Ders 6: Mekatronik Tasarım |
Oğuz Barış GÜRSES |
12/13/14 Eylül 2024 (Yüzyüze)
Gün |
SAAT |
Ders Adı |
Eğitmen |
12 EYLÜL 2024 Perşembe (Ege Üniversitesi Kampüsü) |
09:00-09:45 |
Ders 7: Endüstri 4.0 ve PLM Sistemleri |
Semih ÖTLEŞ |
10:00-10:45 |
Ders 8: Endüstri 4.0 ve Dijital Dönüşüm |
Vahap TECİM |
|
11:00-11:45 |
Ders 9: Endüstri 4.0 ve Geleceğin Üniversitesi |
Vahap TECİM |
|
12:00-12:45 |
ÖĞLE YEMEĞİ |
||
13:00-13:45 |
Ders 10: Dijital Üretim Teknolojileri |
Uğur ÇAVDAR |
|
14:00-14:45 |
Ders 11: EGE Teknopark Misyonu, Sunulan Hizmetler ve Üniversite-Sanayi İş Birliği Fırsatları |
Anıl BAYBURA |
|
15:00-15:45 |
Ders 12: Ege Üniversitesi Bilim Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi (EBİLTEM-TTO) ve Araştırma Odaklı Öğrenci Merkezi (AROM) Tanıtımları |
Sercan ERTAŞ |
Gün |
SAAT |
Ders Adı |
Eğitmen |
13 EYLÜL 2024 Cuma (Havacılık MYO-Gaziemir) |
09:00-09:45 |
Ders 13: Çevreye Duyarlı Malzemeler ve Yeşil Mühendislik |
Hülya DURMUŞ |
10:00-10:45 |
Ders 14: Yenilenebilir Enerji Teknolojileri |
Ali YURDDAŞ |
|
11:00-11:45 |
Ders 15: Tahribatsız Muayene Testleri |
Fatih KAHRAMAN |
|
12:00-12:45 |
ÖĞLE YEMEĞİ |
||
13:00-13:45 |
Ders 16: İleri Tahribatsız Muayene Teknikleri |
C. Hakan GÜR |
|
14:00-14:45 |
Ders 17: Endüstride Akustik Emisyon Testleri ve Uygulama Örnekleri |
Ninel ALVER |
|
15:00-15:45 |
Ders 18: İş Süreçleri Modelleme ve Uygulamalar |
Oğuz Barış GÜRSES Özge KOZGUŞ GÜLDÜ |
Gün |
SAAT |
Ders Adı |
Eğitmen |
14 EYLÜL 2024 Cumartesi (Havacılık MYO-Gaziemir) |
09:00-09:45 |
Ders 19: 3D Yazıcı Sistemleri |
Alperen DOĞRU |
10:00-10:45 |
Ders 20: Uygulama 1-3D Yazıcı Uygulamaları |
Alperen DOĞRU Özge KOZGUŞ GÜLDÜ |
|
11:00-11:45 |
Ders 21: Fizik ve Kimya Alanında Dijital Dönüşüm ve Geleceğin Meslekleri |
Cüneyt ÇELİKTAŞ |
|
12:00-12:45 |
ÖĞLE YEMEĞİ |
||
13:00-13:45 |
Ders 22: Endüstride Radyasyondan Korunma |
F. Zümrüt BİBER MÜFTÜLER |
|
14:00-14:45 |
Ders 23: Uygulama 2- X-Işını Radyografisi |
Coşkun HARMANŞAH Alperen DOĞRU |